Lista aktualności Lista aktualności

Targi Turystyki i czasu wolnego: Free Time Festiwal 2017

Lubisz aktywny tryb życia? Chcesz odkryć nowe formy aktywnego spędzania czasu? Zapraszamy na kolejną edycję festiwalu!

Zapraszamy do wzięcia udziału w festiwalu turystyki i czasu wolnego pn.: FREE TIME FESTIWAL 2017, który odbędzie się w najbliższy weekend.

Wśród wystawców znajdziecie Państwo również nasze stoisko, w którym pracownicy regionalnej dyrekcji Lasów Państwowych udzielą fachowych porad przede wszystkim z zakresu turystyki i rekreacji, ale również z innych dziedzin leśnych.

Czym jest Free Time:

To multidyscyplinarny bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny i dokąd wyjechać na wakacje. FREE TIME 2016 zakończył się wielkim sukcesem! Pod względem liczby wystawców (250) i zwiedzających (22.000) była to edycja rekordowa! Fantastyczna frekwencja, doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy - między innymi trialu rowerowego czy kajakowego freestyle'u, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowych, pozytywne komentarze uczestników i podziękowania od Wystawców potwierdzają potencjał wydarzenia.

Więcej na stronie: http://amberexpo.pl/

UWAGA: W przypadku przedruku niniejszego artykułu lub jego wykorzystania na innej stronie internetowej należy podać autorów tekstu i zdjęć oraz link do strony z tekstem oryginalnym