Asset Publisher Asset Publisher

Akcja pn. ,,Sadzimy 1000 drzew na minutę"

W leśnictwie Swarożyn w miejscowości Rokitki odnowimy wspólnie las.

W tym roku ponownie ogólnopolskim hasłem kampanii odnowieniowej jest "#1000drzewnaminutę".
Tyle właśnie sadzonek corocznie wysadzają Lasy Państwowe, co w ciągu całego roku tworzy niezwykłą liczbę 500 MILIONÓW drzew!

Zapraszamy chętnych mieszkańców powiatu starogardzkiego i tczewskiego do czynnego udziału w corocznej otwartej akcji sadzenia lasu, która rozpocznie się 13 kwietnia br. o godzinie 09:00 w leśnictwie Swarożyn w miejscowości Rokitki przy ulicy Leśnej  / Jesionowej.

Dojazd oraz lokalizację obrazują poniżej zamieszczone mapy Google.

Zgłoszenie do udziału w akcji należy wykonać wyłącznie poprzez rezerwację w portalu nakiedy.pl dostępne pod linkiem: https://starogard.nakiedy.pl/site/

Wystarczy kliknąć poniższy kafel: Rezerwuj online Na zgłoszenia czekamy do 10.04.2019 roku

Regulamin, zgoda na publikację wizerunku, folder promocyjny, plakat oraz logo do pobrania - załączniki pod niniejszym artykułem (matreriały do pobrania).

Uczestnicy zobowiązani są do zabrania rękawic ochronnych oraz szpadli.

Prosimy o przygotowanie odpowiedniego ubioru stosownie do aury.

Organizator zapewni prowiant.

Zakończenie godzina 12:00

 

Wysłuchaj spot reklamowy:

 

Dojazd i miejsce sadzenia:

1. Starogard Gdański > Rokitki (wjazd od strony ulicy Leśnej 20)

Kliknij poniższy kafel i dojedź ze Starogardu Gdańskiego pod wskazany adres:

2. Tczew > Rokitki (wjazd od strony ulicy Leśnej 20)

Kliknij poniższy kafel i dojedź z Tczewa pod wskazany adres:

Zapraszamy !

UWAGA: W przypadku przedruku niniejszego artykułu lub jego wykorzystania na innej stronie internetowej należy podać autorów tekstu i zdjęć oraz link do strony z tekstem oryginalnym

 

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe (PGL LP)
Jesteśmy organizacją z ponad 90 letnią tradycją. Prowadzimy zrównoważoną, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami FSC i PEFC gospodarkę leśną na ponad 7,6 mln ha powierzchni  naszego kraju. Systematycznie zwiększamy lesistość Polski z 21 proc. w roku 1945 do 29,6 % obecnie. Konsekwentnie realizujemy „Krajowy program zwiększania lesistości”, dzięki któremu do roku 2050 lesistość Polski wzrośnie do 33%. Cechuje nas samodzielność finansowa. Znaczną częścią naszego zysku dzielimy się ze społeczeństwem. Wspieramy m.in.: Budżet Państwa, samorządy terytorialne, Parki Narodowe; organizacje pozarządowe, wspieramy remonty lokalnych dróg oraz inne, ważne dla Państwa przedsięwzięcia. 
Nasze profesjonalne działania oraz wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wiedzą i odpowiedzialnością za powierzony nam majątek są gwarancją bezpieczeństwa ekologicznego Polski.

                                                        PRACUJEMY W  ZGODZIE Z NATURĄ!